BARKABODA Tabletopi mõõde pähkel 100x4

Mudel: 103.475.57
Saadavus: Laos
264.00€
-+

IKEA of Sweden

Pikkus: 100 cm
Minimaalne pikkus: 10 cm
Maksimaalne pikkus: 400 cm
Min. Sügavus: 10 cm
Maksimaalne sügavus 45 cm
Paksus: 3,8 cm

Tasuta 25-aastane garantii. Garantiitingimused leiate brošüürist.Laud on mõeldud teie köögi mõõtmiseks. Valige sobiv sügavus (10-125 cm) ja pikkus (maksimaalselt 4 m ilma liigendita).Köögikäpp täispuidust tahke kihiga, vastupidav looduslik materjal, mida saab soovi korral maapinnata ja õlitada.Keskkonnale on hea võimalus, kuna puitlaastplaadi pealiskihi pealmise kihi kasutamine on toorainete tõhus kasutamine.Iga countertop on unikaalne, sellel on erinev terasstruktuur ja loomulikud värvierinevused, mis moodustavad puidust võlu.
Ärge asetage rösteri, kohvimasina, veekeetja ja teiste keraamiliste seadmete ülemist otsa, mis kiirgavad soojust otse. See võib ühendusi kahjustada.
Kasutage alati lõikelauda. Ärge kunagi lõigake nuga loenduril. Ärge kunagi liigutage esemeid lauale kitsaste või sakiliste servadega, sest see võib kriimustada lauaplaadi pinda.
Nõudepesumasinasse tuleb FIXA difusioonibarjäär paigaldada tööpinna alumisele küljele täiendava niiskuse eest kaitsmiseks.
See ei sobi kasutamiseks niisketes ruumides.

Esiosa / serv: tahke pähkel, akrüülõli
Tagumine element: foolium
Peamised osad: puitlaastplaat

Pühkige puhtaks veega niisutatud pehme lapiga ja vajadusel kergema pesemisvahendi või seebi puhastamiseks.
Pühi kuiva puhta lapiga
Kergeid e saab eemaldada käsnaga, mis on vees või muretses lahuses, või abrasiivpaberiga.
Et tagada, et ülemine osa kaunilt vananeb, määrige regulaarselt BEHANDLA puiduõli. See eristab ilusat glossi pinda, kaitseb puitu ja pikendab countertopi elu.

Paigaldusjuhised
juhendamine