BUSUNGE Hele roosa riidekapp 80x52x139

Mudel: 802.290.08
Saadavus: Laos
181.17€
-+

Carl Öjerstam

Laius: 80 cm
Sügavus 52 cm
Kõrgus: 139 cm

Riide kõrgus riiete ja riiulite jaoks saab lapse kasvatamisel reguleerida.Sisseehitatud amortisaator teeb ukse kinni aeglaselt, vaikselt ja õrnalt.Lõikekäepidemed on kaetud läbipaistva materjaliga, nii et need ei kogu tolmu ja mustust, kuid saate siiski kontrollida, mis on.Garderoobis on pehmelt ümardatud servad ja varjatud liitmikud.Sobib piisavalt sügavusele, et mahutada standardsuurusega täiskasvanute riideid.
Sõltuvalt kohalikest tingimustest võib pärast kasutamist jagada osadeks ja kasutada ringlussevõtuks või energia taaskasutamiseks.

Erinevat tüüpi seinad vajavad erinevaid kinnitusi; kasuta alati oma kodus olevate seinte jaoks sobivaid kruvisid ja polte (müügil eraldi).
Sisaldab 2 reguleeritavat riiulit ja 1 riiete rullu; vasta oma vajadustele hõlpsalt.

Top paneel / Põhjapaneeli / riiul mobiiltelefoni: Puitlaastplaat, ümbertöödeldud paberit täitmine (kärgstruktuur), plaadi Akrüülvärvi, ABS plastikust (akrüülonitriilbutadieenstüreen)
Küljepaneel: puitkiudplaadid, puitlaastplaadid, ümbertöödeldud paberit täitmine (kärgstruktuur) Foolium, ABS plastikust (akrüülonitriilbutadieenstüreen)
uks: puitlaastplaat, akrüülvärv, ABS plastik (akrüülnitriili, butadieeni ja stüreeni kopolümeerid)
Tagasi: Fibreboard, foil, foil

Pühkige kerge puhastusvahendiga niisutatud lapiga.
Pühi kuiva puhta lapiga

Paigaldusjuhised