Digitaal-analoogmuundur fiber converter coaxial 5.1 kanaliga heli dekooder 3.5 kõrvaklapid koos reguleerimine

€10.78

Saadavus: On laos

m52

Kirjeldus:

*1. Shell Materjal: alumiinium

*2. Suurus: 8.3 x 7.2 x 2.7 cm

*3. Juhtme Pikkus: 60 cm(USB) 1 m(optiline fiiber)

*4. Sisendi Liides: Toslink, Koaksiaal

*5. Väljund Liides: R/L RCA, Toslink, Koaksiaal -, 3,5 mm

*6. Signaali diskreetimissagedus: 32-192 kHz,

*7. Bitikiirus: 16-24 Bit

*8. Väljundi Takistus: 16-300 oomi

*9. Tööpinge: 5V

Omadused:

*1.【Digitaal-Analoogmuundur】See DAC Converter muudab Koaksiaal või Toslink digital audio signaalid, et analoog I/R audio ja saab ühendada välisseadmed nagu võimendid kaudu standardse RCA-tüüpi pesa.Samuti saate valida, 3,5 mm kõrvaklappide pesa väljund ühendage high-fidelity kõrvaklapid.See on ideaalne kasutamiseks kodus või professionaalse heli-lülitus.

*2.【Kahesuunaline Lüliti】Kahesuunaline lüliti disain muudab selle üle DAC converter, mitte ainult ei toeta digitaal-analoogmuundur, toetab ka digitaalse digitaalseks. (support Toslink to Coaxial ja Koaksiaal Toslink)

*3.【Toetab Helitugevuse Reguleerimine】Sisseehitatud high-fidelity võimendi kiibid, l/R ja 3,5 mm väljund võib sõita 16~150ohm takistus kõrvaklappide/heli.Toetab volume control, helitugevuse nupp lihtsalt helitugevuse reguleerimine kõrvaklappide liides ja RCA-liides, mitte Coaxial või Toslink.

*4.【Plug and Play】 Tulla 4.0 od-optiline kaabel, koaksiaal-kaabel ja toiteplokk.Ei ole vaja paigaldada extra programmid, lihtsalt plug and play. (märkus: see converter ei toeta 5.1 channel nagu Dolby ja DTS; palun seadke audio väljund PCM-või PCM-enne kasutamist; ps4 pro ja ps4 slim ei saa kasutada seda converter).

*5.【192 kHz diskreetimissagedus saavutada】Koos helitugevuse nupp, saate reguleerida helitugevust, RCA l/r + 3.5 mm jack audio väljund, mugav kasutada (märkus: ei saa kontrollida Toslink või Koaksiaal audio väljund).see tegelikult toetab proovivõtu määr on 32, 44.1, 48, 96 ja 192 khz ja 24-bitine d/pdf-saabuvad natuke stream vasakule ja paremale kanalid.

Märkus:

*1. Seal on toitelüliti, helitugevuse nupp, palun lülitage toitelüliti enne kasutamist DAC.

*2. Palun seadke Audio Väljund PCM/LPCM Formaadis.

*3. Samsung TV, kui heli puudub isegi siis seadke audio väljund PCM/LPCM formaadis, palun lülitage TELER välised kõlarid (Menüüd-Heli Kõlarite Setup - HESB/kõlarit-KOHTA)

*4. See converter ei Toeta 5.1 Channel Nagu Dolby ja DTS.

*5. PS4 Pro ja PS4 Slim EI saa kasutada seda converter, kui nad ei ole optilise kiu väljund liides.

Pakkeleht:

converter *1

optiline kaabel *1

USB-kaabel *1

Märksõnad:Digital Audio Teisendada, Digital Audio Dekooder Converter 5.1, Toslink Cabl, Digitaalne Analoog Audio Converter Digitaalne, Coaxial Pistik, Auto Audio, Ataudio Koaksiaalkaabel, 5.1 Audio Käik, Ios Rca Kaabel, Dc Converter Et.

Brändi Nimi Erilles
Tüüp Kiudoptilised Kaablid
Mudeli Number DZ192174
Konnektor B RCA
Sugu Emane-isane
Konnektor A Micro-Usb

Kirjutage arvutus!

Digitaal-analoogmuundur fiber converter coaxial 5.1 kanaliga heli dekooder 3.5 kõrvaklapid koos reguleerimine

Kirjutage arvutus!

Seotud tooted