POWECOM 60 Tk KN95 Tolmu Maskid 5 Kihti Filter Maskid FFP2 Nägu Suu Mask isikukaitsevahendid Näo Mask Kõrvaklamber Hingav Mask

€27.13

Saadavus: On laos

m634

Palun tuleb sõbralikult ära märkida:

Loetletud toode on toodetud ja jaotatud välismaal ja vastavalt seadustele, tema kodumaal.

Umbes KN95 Mask:

1. Meie KN95 Mask isoleerida väiksemad osakesed, ja sobivad kitsamaks ja nägu, see ei ole lihtne lekib õhku perifeerias, ja filtreerimise efektiivsust tahkete osakeste võib jõuda 95% standard tingimustel. 2. See on vajalik, et kanda KN95 Mask, kui sa pead minema rahvarohketes kohtades või turud, jne. 3. Vanuritele, lastele, ei ole soovitatav seda kanda pikka aega.

Kui KN95 mask ei ole kasutatav mask.See eriline juhtum (ressursside vähesus), seda saab uuesti kasutada.Kuid on olemas tingimused:

1. Kasutaja ilmselt tunneb, et hingamine vastupidavus on suurem kui enne, ja tuleb asendada 2. Maskid on kahjustatud ja tuleb asendada 3. Soovitatav on asendada see pärast kasutamist 4 korda.

Maskid Andmed:

Märksõnad:N95 Ffp2, Ffp2 Mask, Mask Suu, Ffp2 Eü Mask, Ffp2 Mask Powecom, Ffp3 Sõjalise Mask, Fpp2 Mask, Ffp3 Mask, Ffp2, Trükitud Ffp2 Kn95.

Materjal Mitte-Kootud
Brändi Nimi POWECOM
Kaitse klass KN95
Ohutus standard GB2626-2006
Päritolu Mandri-Hiina
Mudeli Number Maskid
Suurus KN95 mask
Sertifitseerimine ce
Kohaldatav Täiskasvanud
Elutsükli Mitte-kasutatav
Toote Tüüp Maskid
Funktsioon Isiklik

Kirjutage arvutus!

POWECOM 60 Tk KN95 Tolmu Maskid 5 Kihti Filter Maskid FFP2 Nägu Suu Mask isikukaitsevahendid Näo Mask Kõrvaklamber Hingav Mask

Kirjutage arvutus!

Seotud tooted